LD, s.r.o – advertising matches and dice
Menu

O firmě

základní informace

Proč nakoupit u nás?

23let-squareVážení zákazníci,

Vítáme Vás na stránkách firmy LD, s.r.o. (dříve G-Matches Cz s.r.o.) a děkujeme za Váš zájem o produkci naší firmy. Firma vznikla v roce 1992 a specializuje se na výrobu a prodej reklamních zápalek nejrůznějších formátů.
V naší nabídce najdete nejen klasické krabičky s nálepkami či potiskem nebo standardní hotelové a knížečkové zápalky, ale zabýváme se hlavně ruční výrobou atypických zápalek podle přání zákazníka. Např. knížečkové zápalky různých tvarů podle přání, dále velké krbové zápalky, velmi populární zápalky ULTRA MINI, které jsou uvedeny v Guinnesově knize rekordů, jako nejmenší zápalky na světovém trhu a v neposlední řadě vyrábíme i zápalky FLIP TOP, zmenšené kopie cigaretových krabiček.

Match

Cíle firmy

Mezi naše stálé zákazníky se zařadily např. hotely Hilton, Rennaisance, tabákové firmy Philip Morris, JT International, BAT, firmy Sony, Elektrolux, VSŽ, různá casina, muzea a mnoho dalších.

„Vaše spokojenost je naší vizitkou“. Tomuto sloganu se snažíme podřídit veškerou naši práci a cenovou politiku. Na prvním místě je u nás především kvalita. Netvrdíme, že jsme nejlevnější, ale přesto si myslíme, že naše ceny patří k nejnižším. Stálým klientům navíc poskytujeme i různé slevy, bonusy a podobně.

Tolik naše základní informace. Děkujeme za Váš zájem o naší nabídku a těšíme se na naší spolupráci.
LD,  s.r.o.


certificat1

Schváleno zkušebním ústavem

Veškeré naše zboží je schváleno zkušebním ústavem ČR a odpovídá předpisům EU. Společnost je zapsána u Krajského obchodního soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 10062.


Shlédněte prezentační video